6letý chlapec utratí 16 000 dolarů za nákupy ve hře

Obecně není dobrý nápad nechávat mobilní zařízení bez dozoru dítěte, tím méně, když má přístup k naší kreditní kartě, aby mohl nakupovat obsah.

Je to zřejmé, ale buďte velmi opatrní, když necháte svá zařízení připojená k dětem.

Pravdou je, že nás tento druh zpráv vždy překvapí, ačkoli nikdo není příliš daleko od toho, co se s ní děje. Nebo nikdo nenechal na chvíli svůj smartphone s dítětem, aby ho uklidnil nebo zabavil?

Je to velmi běžné gesto, jistě bohužel, a protože máme v telefonech všechny druhy osobních informací a dokonce i své bankovní údaje, může být ponechání dětského telefonu bez dozoru velmi nebezpečné, jak potvrzuje Jessica Johnson.

A tato maminka z Wiltonu v Connecticutu řekla Good Morning America, jak její syn George minulé léto utratil 16 293,10 dolarů za nákupy v aplikaci ve své oblíbené mobilní videohře.

58 nejlepších bezplatných her pro Android k hraní v roce 2022

Zážitek je stejně ohromující a vzbuzuje úctu, že Jessica sama vysvětlila, jak její nejmladší syn opakovaně platil na své kreditní kartě, a to vše proto, aby si koupil prsteny ve hře Sonic Forces, aby se dostal dopředu a dokázal to. Rychlejší díky power ups.

Ve skutečnosti tato maminka ve stejný den nahlásila až 12 poplatků ve výši 106,34 $, další poplatek 53,16 $ a několik dalších poplatků v rozmezí 200 až 600 $, všechny kompatibilní s balíčky obsahu v aplikaci z oblíbené hry SEGA. .

Komentáře Jessicy Johnson by měly sloužit jako varování:

Jako matka malých dětí jsem si myslela, že je důležité, aby to věděli i ostatní rodiče. Bylo to nešťastné, protože jsme byli všichni v pandemii, všichni pracujeme z domova a tvrdě pracujeme na tom, abychom naše děti zabavili, zatímco my se věnujeme své profesionální práci. Někdy máme tendenci říkat: “Tady, vezmi si iPad.” Myslím, že to byl neúspěch, alespoň podle mých zkušeností.

Žena zřejmě co nejdříve nahlásila aktivitu své bance a s potvrzující odpovědí, která jí řekla, že bude odpovědná za výdaje, se pokusila kontaktovat přímo Apple a SEGA, aby jim řekla, co se stalo.

SEGA jí o několik týdnů později stále neodpověděla, ale naštěstí pro ni cupertinský gigant souhlasil s vrácením části jejích peněz, ne méně než 10 553,86 $, ale bez upřesnění důvodu této přesné částky a jednoduše nahlášením nákladů, které jí vznikly. byla uhrazena..

Jessica Johnsonová dodala, že měla na iPadu nastavený přístupový kód, i když se domnívala, že její nastavení bylo nesprávné pro sdílení zařízení s dítětem, což zřejmě umožňovalo nákupy zadáním jednorázového hesla, které jeho syn George ví, jak používat.

Tato zpráva je bezesporu velmi zajímavá a velmi objevná, zejména pro rodiče s malými dětmi, aby se vyhnuli půjčování svých smartphonů se všemi svými daty malým dětem, alespoň bez neustálého dohledu… Co kdyby se to stalo ve Francii? ? Pomůže nám banka? Je to Apple nebo Google?

Připojte se ke konverzaci

Chcete-li zobrazit toto video, povolte JavaScript a zvažte upgrade na webový prohlížeč, který podporuje video HTML5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *